05 Aralık 2014

Superonline Almadığım Hizmetin Faturası Kesildi!

28/10/2014 tarihinde ADSL nakli için başvurdum. 21 Kasım'da bağlantı sağlandı. Bu süreçte defalarca Superonline'ı aradık. Araya hatırı sayılır Türk Telekom personeli koyarak 24 gün sonra hattımızı bağlattık!

Superonline ile yaptığımız görüşmelerde hizmet almadığımız sürenin faturamızdan düşüleceği söylendi. Ancak hizmet almadığımız 24 gün faturaya yansıtıldı. Superonline'ı konu ile ilgili aradığımda 3 kere nakil kaydı oluşturulduğunu, ilk ikisinin bizim altyapımızda (sözde) problem olduğu için 1 hafta dolmadan kapatıldığını, sonuncu nakil talebimizin ise 3 gün içinde karşılandığı belirtildi. Sonuçta 1 haftayı geçmeyen bir kesintiler olduğu için faturada indirim yapılamıyormuş.

Hakan 7.567 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 06 Ocak 2015

    Sorun çözülmedi arkadaşlar. Nakil sebebiyle 24 gün kullanamadığım internet faturasını tam kestiler - kullanmadığım süreyi faturadan düşmediler. Benim tek talebim vardı, nakil. Birde kılıfına uydurmuşlar, 3 ayrı talep oluşturulmuş, bu taleplerin çözülmesi 1 haftayı geçmemiş. 1 haftayı geçmeden çözüldükleri için faturada indirim yapılamıyormuş. Araya tanıdık girmese, internet 3 ay bağlanmasa bana kullanmadığım 3 ayın faturasını keserdiniz eminim.

  • Superonline Temsilcisi05 Aralık 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön