Superonline Alınmamış Hizmetin Faturasını Çıkarıyorlar!

Gürcan Ç. |

Yaklaşık iki senedir ADSL hizmetini Superonline'dan almaktayım. Ev telefonu üzerinden bağlanıyordum fakat yüksek faturalar sebebiyle ev telefonunu kapatıp Superonline yalın ADSL'e geçmeye karar verdim. Telefonda görüştüğüm müşteri hizmetleri benim yeni bir hat çekmeme gerek olmadığını aynı hat üzerinden bağlanabileceğimi söyledi fakat sözleşmemi imzaladıktan sonra internetim bir türlü bağlanmadı. Eski modem ve halihazırda çalışır durumdaki hattım hiçbir zarar görmemiş olmasına rağmen internetim bağlanmadı defalarca arayıp arıza giderilmesi için uğraşmama rağmen bana bir problemin olmadığını söylediler bunun yüzünden iki ay internetim olmadan devam ettim. İnterneti kullanamamış olmama rağmen bana ilk ay fatura çıkardılar itiraz ettim onu sildiler fakat ikinci ay yine fatura çıkardılar ve ben interneti hala kullanamıyorum. Kapattırmaya karar verdiğim için olacak bu faturayı silemeyiz dediler.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  16:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.06.2016 16:35’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 24 Haziran
  15:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE