Superonline Aktivasyonu Gerçekleşemeyen Abonelik!

Funda Belginer İ. |

16.10.2014 itibarı ile 53141168 no'lu Superonline üyeliğimiz oluşturuldu ve ne yazık ki bugüne kadar aboneliğimizi aktif hale getiremediler. Bugün itibarı ile 25.gündeyiz. Sürekli call center ile görüşme yapıyorum ve asla çözüm üretmeyip sadece aynı kelimeleri tekrarlayarak sürekli konuşuyorlar. Ve kendilerine seçtikleri ismin Superonline olması çok ironik ayrıca.

Bence ancak yetersizlik ve sıfır müşteri memnuniyetinde süper olabilirler. Bugün yaptığım son görüşmede Türk Telekom'un evrak eksik sebebi ile başvuruyu reddettiği oldu. Ki, buradan okuduğum kadarı ile bu hikayeyi herkese anlatıyorlarmış. Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım bu konuda. Aboneliğimi başlamadan iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Funda Belginer İ.
  05 Kasım
  17:00

  Copy paste yapıp yolladığınız cevabınız çok hoş doğrusu :) Tam bir hayal kırıklığısınız.Herkese yaşadığımız bu süreci anlatacağım,bu ismi hak etmiyorsunuz çünkü ve insanlar bunu öğrenmeli.

 • 05 Kasım
  16:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,"
  TURKCELL SUPERONLINE