Superonline Aktivasyon Yapmak İçin Altı Adet Müşteri Bulmamı İstedi!

Sukru Y. |

Superonline firmasının 13 aylık ADSL müşterisiyim. 24 ay taahhüt yaparken firmaya bildirdiğim gibi fiber internetin çıkması ile geçiş yapacaktım. 4 ay önce binamda her daireye fiber kablo çekilmiş olup, defalarca Superonline' a iletmeme rağmen; adresimi sistemlerinde görememeleri gibi sebeplerle atlatıldım. En son mail de yazdıktan sonra, 6 müşteri daha bulursam aktivasyon yapabileceklerini ilettiler.

Şu an ADSL e 59 TL /ay ödüyorum ve fiber 49 TL. Superonline firması 10 TL kar için mi oyalıyor?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sukru Y.
  28 Haziran
  11:17

  17 Haziran dan bu yana 10 gun ge

 • Sukru Y.
  24 Haziran
  14:39

  Superonline dan gecen hafta hergun aranarak adresim ile ilgili sorular soruldu, halbuki bu bilgiyi daha once musterihizmetleri@superonline adreslerine gecmistim. Tahminim ya su an nereye fiber internet verebileceklerini bilemiyorlar yada 10 tl kar icin mevcut abonelerini oyaliyorlar. Bir de yapılan sikayetlere ait altta yazdiklari \"telefon ile ulaşacağız\" cevabi yerine cozumlerini direkt olarak yazarlarsa genel hizmet kaliteleri hakkinda bilgimiz olacaktır. Saygilarimla.

 • 19 Haziran
  21:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE