14 Şubat 2014

Superonline Aktivasyon!

Geçen hafta Pazartesi (03.02.2014) günü modemi teslim aldım ve akşam kendim bağladım. Bugün (13.02.2014) modemle karşılıklı bakışıyoruz ama İnternet'e bağlanamıyorum. Nedeni hala aktivasyonum tamamlanmamış. Aradığımda aktivasyon için max 7 iş günü dediler ama hala bağlanmış değilim.

Şimdi şu taahhütten nasıl kurtulup iptal ederim onu düşünüyorum, ne de olsa onlar taahhütlerini yerine getirmediler. Bir de artık Superonline'in hizmet kalitesinden şüphe duymaya başladım.
En kötüsü Superonline'dan iyidir, daha abone aktivasyonu yapamayan servis sağlayamayıcısından ne olacak. Unutmadan, kurulum ücretsiz demeleri asılsız, çünkü modem bırakıp gidiyorlar zaten kurulumu kendiniz yapıyorsunuz.

Muhittin 63 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin14 Şubat 2014

    Siz inanıyor musunuz? Telefonla bilgi vereceklermiş. Ben aradığımda bilgi veriyorlar mı, onu bir söylesinler önce... Ben üyeliğimi hangi yollardan iptal ederim, onu söylesinler...

  • Superonline Temsilcisi14 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön