Superonline Afyon Temsilcisinin Yanıltıcılığı!

Halil A. |

Bundan 2 ay kadar önce Afyon Superonline temsilcisi s*** adında şahıs iş yerimi ziyaret etti ayda 47 TL'ye hem internet hem de 200 dk konuşma kampanyalarının olduğunu anlattı. Kampanyanın cazip geldiğini beyan ettim ancak T***'te taahhüdümün olduğunu söyledim, s*** adındaki şahsiyet taahhütten doğacak cezanın Superonline ait olduğunu herhangi bir ceza ödemeyeceğimizi beyan etti.

Ne kadar da temkinli davransam da kabul ettim ve sözleşmeyi imzaladım. T***'i iptal için gittiğimde 300 TL kadar faturanın tarafıma gönderileceğini öğrendim. Bununla ilgili Afyon temsilcisini aradığımda bu bedeli ödeyin bu bedel kadar tarafınıza Superonline dan fatura gönderilmeyeceğini beyan etti. 07,03,2016 tarihinde T***' ten 300 TL' ceza faturası geldi. Kendisini aradığımızda bir şey yapamayacağını bu bedeli ödememiz gerektiğini söyledi ve artık telefonlarıma da cevap vermiyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  11:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.03.2016 11:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 10 Mart
  09:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE