22 Ekim 2016

Superonline ADSL Hız Alanı Kullanımı Bilgilendirmesi.

Daha 15 gün olmadı 8Mbıt yavaş geldiği için 16 Mbit hıza geçeli ama hız eskisinden de yavaş hale geldi son birkaç gündür. 15 yıl öncenin hızları gibi bir şey oldu. Ben de herhalde genel bir sorun vardır diye düşünüyordum ki mailime bakınca anladım konuyu.
"Kullanmakta olduğunuz Turkcell Superonline ADSL internet hizmetinize satın aldığınız hız alanı %100 ’üne ulaşmıştır. Hız alanınınızın %100'ü tamamlandığından ay sonuna kadar download hızınız 3 Mbps, upload hızınız ise 1 Mbps olarak değiştirilecektir. "
Hız alanı nedir kardeşim? Bu kadar da olmaz. Yani kotayı anladık ta hız alanı ne abi? Bu vatandaşı bu kadar da mağdur etmek olmaz. 16mbıt hızı özel günler için mi kullanacağım o zaman ben. Eskisi daha iyiydi şimdi hepten yavaşladı. Sizin kabahatiniz yok, devlet devlet değil ki.

Özkan 131 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2016 16:26’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Özkan22 Ekim 2016

    Ben burada incelenecek bir şey görmüyorum. her şey ortada zaten. Sabit bir hızda aldığımızı zannettiğimiz internetin sadece data limitli olmadığını hızının da sabit olmadığını kotalı olduğunu öğrenmiş olduk.

  • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön