Superonline ADSL Ankastre SNR Değeri ve 5 Arıza Kaydı!

Mehmet E. |

İnternet bağlantım da aylardır kopmalar ve hız problemleri mevcut ve 5 arıza kaydıyla çözülemedi. Modemimi site içerisindeki ankastreye götürüp direk bağlayarak ölçüm yaptım sinyal değerleri ankastre içerisinde bile çok kötü. (Site/bina tesisatı ile ilgili değil anlamına gelmektedir, farklı marka modem yine aynı) SNR değeri ankastre içinde bile 12 DB çıkıyor.

Ankastre içinde 25-30 çıkmalıdır. Siteye kadar fiber geliyor. Ankastre içinde yapılan 1 m mesafeden sinyal ölçümlerinde ulaşılabilecek maksimum hız 23500+/1150+ gibi yüksek çıkmalı, SNR 25+ olmalıdır. Hizmet sağlanamadığı için taahhüt cezası ödemeden aboneliğimin iptalini talep ediyorum. (Taşınırken eski kalan taahhüdüm 24 ay yapılmış).

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  14 Ocak
  22:45

  Gayet tüm ceza taahhüt paralarını ödettirdiler öyle iptal ettirebildim. Veremedikleri hizmetin parasını alıyorlar çok güzel.

 • 30 Ekim
  11:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE