Superonline ADSL Aktifleştirme Süreci Uzun Sürüyor.

Ayşegül B. |

7 gün içinde ADSL aktifleştirilecek diyorlar fakat 20 gün geçti hala ses yok. Aradığımda Telekom'un alt yapısını kullanıyoruz onların suçu diyorlar. Madem hala İnternet açmadınız iptal etmek istiyorum dediğimde ise taahhüdünüz var masrafları ödersiniz diyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül B.
  08 Nisan
  19:39

  Superonlinedan geri dönüş oldu fakat arayan müşteri temsilcisi " telekom sizin eve gelmiş siz evde değilmişsiniz" dedi. Çalışan biri olarak günlerce evde oturup beklemem mi gerekir? Önceden eve gelecekleri günü bildirmiyor musunuz diye sorduğumda mecmur değiliz cevabını aldım ve o kişi ile görüşmeyi bitirdim. Bir süre sonra tekrar aradım ve başka bir müsteri temsilcisi ile aynı konuyu konuştuğumda " sizin eve hiç gelinmemiş ki sistemde böyle birşey gözükmüyor. Randevulu çalışıldığından tabikide gelmeden size bilgi verilecektir" dendi.ben hangisine inanmalıyım.
  Ayrıca ben modemi 14 martda teslim aldım ve eski modemi aynı gün bayiye teslim ettim. O gün aktivasyon başlamıştır diye mesaj geldi. Sistemde ise bu 18 i olarak gözüküyor. Ben internetim olmadığı için iki aydır turkcellden telefonuma ek internet paketi alıyorum.bu maduriyet devam ederse yasal haklarımı aramaya başlayacağım.

 • 01 Nisan
  23:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE