Özgür Ç. Teşekkür Mesajı

Benimle iletişime geçen, problemimi anlattığımda çözüm üretme amaçlı yaklaşan ve nihayetinde çözüm üreten mh yetkilisine teşekkür ediyorum.

Superonline ADSL Aboneliği...

Özgür Ç. |

Yaklaşık 4 yıllık Superonline ADSL abonesiyim. 8 ay önce Superonline Kurumsal Bayii'ne T************m'a aylık fatura bedeli ödemek istemediğim için yalın ADSL'ye geçiş talebimi bildirdim. Yetkili arkadaşların imzalatmaları gereken evrakı bulmaları yaklaşık 2 ay sürdü. Yaklaşık 2 ay da bölgedeki servis veren firmanın değişmesini bahane ederek aboneliğimi başlatamadılar. 5. ay sonunda anlaşıldı ki imzalattıkları sözleşme yanlış ve yeni bir sözleşme ile tekrar buluştuk. Yalın ADSL geçişinden sonra gelmeye devam eden T********* telefon faturalarına istinaden Superonline müşteri hizmetlerini aradığımda bana taşıma işlemini yapmayı unuttuklarını ve T**************'da ki hattın aktif olup olmadığımı kontrol etmemi istediler. Ve Bingo tabii ki hattı taşımayı unutmuşlar. Buna rağmen Superonline çeşitli bahaneler üreterek mağduriyetimi gidermeyi reddediyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür Ç.
  16 Haziran
  08:30

  Benimle iletişime geçen, problemimi anlattığımda çözüm üretme amaçlı yaklaşan ve nihayetinde çözüm üreten mh yetkilisine teşekkür ediyorum.

 • 16 Haziran
  07:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.06.2016 11:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Özgür Ç.
  13 Haziran
  14:44

  Müşterileri olana kadar dil dökülen, sözleşme imzalandıktan sonra müşterisi görmezden gelen firmalara maalesef bir tane daha eklenmiş.

  Şikayetin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen arayan, soran olmamıştır...

 • 08 Haziran
  15:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE