08 Ocak 2014

Superonline Adres Teyidi Uygulamasını Hala Tamamlayamadı!

Başvurumu gerçekleştirmemden itibaren 10 günlük bir süreç geçmesine rağmen halen bağlantım tamamlanamadı. Superonline'dan konuyla ilgili destek istediğimde bana adres teyidi için telefonla ulaşılamadığı gerekçesiyle bağlantımın aktif edilemediği söylendi.

Kendilerine ısrarla ve defalarca vardiyalı çalıştığımı, genel olarak normal insanların normal vardiya saatlerinde bana telefonla ulaşılmasının mümkün olmadığını, bu durumda ne yapacağımızı sorduğumda da verilen cevap son 3 gündür aynı şekilde "arkadaşlarımız size geri dönecek" oldu.

ADSL cihazını getirip evime, elime teslim ettiği halde halen daha "telefonla doğru adres teyidi" uygulaması yüzünden internet bağlantım yapılmıyor.

Murat 146 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Ocak 2014

    14 iş günü geçmiş olmasına rağmen ne internet hizmetim sağlandı ne de başka bir gelişme kaydedildi. Düzenli olarak arayıp durumu sorgulamama rağmen ne yazıktır ki mağduriyetimi giderecek bir cevap yahut çözüm önerisi de almadım. Ortada ne bir çözüm süreci ne de kapsamlı bir açılama var. Hakkımı resmi bir platformda aramak adına yasal bir süreç başlatsam, maddi/manevi harcamak durumunda kalacağım efora birikime acırım. Müşteri memnuniyeti anlayışınızı canı gönülden kutlarım. Dünyanın en basit hizmetlerinden birini dev ölçekli bir korku/komedi/gerilim senaryosuna çevirmeyi başarmışsınız. Alternatiflerimi göz önüne alarak, maalesef müsteriniz olmaktan dolayı üzgünüm.

  • Superonline Temsilcisi09 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön