Superonline Adres Değişikliğinde Alt Yapının Olmaması İptalini Gerçekleştirilmemesi...

Ceylan O. |

Daha önce bulunduğum adreste Superonline kullanıyordum ayda 75 TL'ye sınırsız 150 cb ınt kullanım hakkım vardı TV'de film izlediğimiz için en yükseğini sevmiştim memnunum, fakat yeni bir ev aldım yeni olduğu için T*******in alt yapısı olmadığı için ınt bağlayamadılar iptalini gerçekleştirmem gerektiğini tahuut bozma bedelinin alt yapısı olmadığı için alınmayacağını söylediler. Ben adrese elektrik faturasını çıkardık tan sonra iptal işlemini yaptım, fakat bana dönüş bir ay sonra gerçekleşti bu arada ben boşuna 3 ay fatura ödedim iptal işlemi gerçekleşti diye bana mesaj geldi ben aldırış etmedim ve bana faturaya ilgili daha sonraki ne bir mesaj, ne Bir şey geldi ben o mesaj geldikten bir ay sonra Superonline müşteri hizmetlerini aradım belki son bi fatura veya bir şey çıkmış mı diye karşımda üç aylık borcum olduğunu öğrendim.

Etiketler :

Devir/Nakil Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  11:06

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 12 Haziran
  12:24

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 12.06.2016'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 10 Haziran
  12:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE