25 Mart 2013

Superonline Adil Kullanım Kotamı Kaldırmıştınız!

Diğer bir husus olarak, burada açık açık paylaşıyorum. 2013 senesinin ilk haftası beni arayarak, beni AKK'den muaf bıraktığınızı söylemiştiniz. Bunun kanıtı, bana 11.12.2012 tarihinde yollamış olduğunuz SMS dir. Eğer idrak edemiyorsanız, 3 ocakta sizinle yaptığım telefon görüşmesini dinleyebilirsiniz.

Ocak ve Şubat aylarında AKK'nı aşmama rağmen hızımı kesmediniz. Çünkü muaftım bu uygulamadan. Fakat her ne olduysa bu Joker tarifeniz çıktıktan sonra (Mart ayında) bana bunu uyguladınız. Ve 18 Mart'tan beri hızım düşük.

Geri dönüşte yapmıyorsunuz. İşlerime mani oluyorsunuz. Ocak ayında yapmış olduğum Download/Upload Miktarı da resimde görüldüğü gibidir. Hızımın düşmediğinin ispatıdır.

Omer 46 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön