25 Haziran 2014

Superonline Açma Kapama Ücreti Alıyor.

Otomatik ödeme talimatım da aksanan bir sorun yüzünden 1 saatlik kapanan Adsl hattıma aldıkları faiz dışında sadece açma kapama ücreti olarak 19 TL alan firma. Şükür ediyorum ki 19.000 TL almadılar nasıl olsa onuda istese önünde bunu engelleyecek bir denetim mekanizması bulunmuyor.

Bu ülkede bankalarla birlikte Superonline'da vatandaştan haksız kazanç elde etmeye devam ediyor. Ben kişisel olarak mağduriyetim konusunda tüm kullanıcıları uyarıyorum. Bu konuda pekte parayı geri alabileceğime imkan bile vermesem de.

Erdem 191 Okunma

Cevaplar

  • Erdem30 Haziran 2014

    Arayan olmadı...

  • Erdem30 Haziran 2014

    Değerlendirme istemişsiniz aranmadığımı bildiririm. Sadece oraya otomatik olarak herkese ayni mesajı atıyorsunuz sanırım. Ne yazık ki teknoloji gelişse de hazır kopyala Yapıştır mesajlarla memnuniyet yada sorun giderme olmuyor.

  • Superonline Temsilcisi25 Haziran 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön