Superonline Açma Kapama Ücreti!

İdris K. |

Banka otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen ödenmeyen 2 fatura nedeniyle mesaj geldi hızınız düşürüldü şeklinde o anda ödemeyi yaptım. Ancak bir sonraki faturama 25. TL açma kapama ücreti yansıtmışlar. Çağrı merkezlerini aradım 25 TL açma kapama ücreti nedir. Gecikme faizini anladım ama açma kapama bedeli fahiştir dedim. Çağrı merkezindeki görevli 24,90 TL'dedi bende bereket 25 TL değilmiş yoksa nasıl öderdim dedim. Sonuçta yalın ADSL için ödediğim aylık 79 TL'ye ilave 25 TL'de açma kapama ücreti ödeyeceğim. Çok ilgisiz ve burnu havada bir şirket taahhüdüm bittiğinde bir daha yanından dahi geçmem.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdris K.
  11 Haziran
  10:47

  Detaylı bilgi vermediler. Ödemek zorundasınız dediler. Bu parayı öderim ama bildiğim tüm platformlarda firmanın ne mal olduğunu anlatırım.

 • 07 Haziran
  13:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.06.2016 13:33'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Haziran
  12:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE