05 Aralık 2014

Superonline Açma Kapama Bedeli, Geç Açılma Ve Hız Problemi!

Superonline aboneliğimin başlamasının ardından internete girebilmem için aktif olmasına rağmen yaklaşık 2 haftaya yakın sürekli oyaladılar ve sorunu zar zor çözebildiler. Bu olayın üzerine özür dilemeyi geçtim hiçbir bildiride bulunmamalarına karşın fatura geciktiği için açma kapama bedeli adı altında 19 TL'lik ek bir saçma talepleri oldu ve itiraz ettiğimde bir şey yapamayacakları belirttiler.

Ayrıca internet hızımda 8 mbps olması gerekirken sürekli 3 mbps civarında sürekli. Aboneliğimi de iptal ettirmek istedim ancak onda da 90 TL kapama parası istediler. Bir daha Superonline mı asla Allah korusun!

Adem 157 Okunma

Cevaplar

  • Adem 10 Aralık 2014

    Çözümsüzlük odaklı hizmette sınır tanımıyorlar. güya benim sorunumla ilgilenmiş gibi davranıp hiçbirşey yapamıyoruz demekten başka da birşey yapamıyorlar. helal olsun diyorum !!! 20 gün gecikme için sanki emek edip birşeyleri yapmış gibi faturamın 3 te 1 i kadar açma kapama bedeli almak... türkcell kalitesi güya, kalitesizlikte sınır tanımadığınızı düşünüyorum. ayırca netimi kapatana kadar hakettiğim hızda kullanmak istiyorum.

  • Superonline Temsilcisi05 Aralık 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön