10 Haziran 2015

Superonline Açma Kapama Bedeli Alıyor!

Superonline müşterisiyim, faturamı 1 saat geciktirdim diye aldığım servisi kestiler ve açma kapama bedeli adı altında 19 TL haksız kazanç aldılar. Bunu 2 ay üst üste ödemek zorunda kaldım. Böyle bir kesinti 30 günü geçmediği sürece başka kamu veya tüzel kurumlarda olmamaktadır.

Superonline ise ödeme tarihi geçtikten hemen sonra internet hizmetimi kesmiştir. Bu internet kesintisinden ve faturama yansıtılan açma kapama bedelinden rahatsız olduğumu belirtip, buna itiraz etmekteyim. Bu bedelin iadesi gerçekleşmediği sürece aboneliğimin iptalini talep edeceğimi, tüm hukuki yollara ve sanal ortamda olumsuzluğu belirteceğimi bildiririm.

Olcay 203 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 10 Haziran 2015

    Evet gerekli bilgi verildi ancak haksız yere alınan bu ücretin iadesi yapılmadı. Çağrı merkezinden arayan arkadaşın yapabileceği bir şey olmadığı için konuyu Tüketici hakem heyetine taşımaya karar verdim.

  • Superonline Temsilcisi10 Haziran 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.06.2015 15:41 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi10 Haziran 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön