Superonline Açılmayan Hatlar!

Adem E. |

09/09/2016 şahıstan kurumsala döndük fiber elektronik kurumsal (Ç***Ö**** ) denen arkadaş fiberi ve telefonları sorunsuz şekilde kurumsal geçireceğini söyledi, biz de sıkıntı olmayacaksa yap dedik ama 30 gün oldu telefon ve faks çalışmıyor. Burası bir iş yeri bizi mağdur ettiniz. Yapamıyorsanız iptal edin aboneliği yaptırım uygulamadan. Çok basit bir şey beceremiyorsanız yapmayacaksınız bu hizmeti bizi de mağdur etmeyeceksiniz. Cevabınızı bekliyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem E.
  26 Ekim
  14:21

  Superonline ve Turkcell berbat bir hizmetiniz var. Ne yaptığınızı nasıl yaptığınız bilmiyorsunuz verdiğiniz bayileriniz yok ortada elinize teslim ettiğimiz evraklarımız bilgilerimiz Allah emenet lanet olsun sizin gibi firmaya bizi çok kötü madur ettiniz. Okuyan arkadaşlar bu adamlara inanıpta sakin abonelik yapmayın bunlar ne söylediğinin arkasında ne yaptığının. Mağduriyet devam ediyor.

 • Adem E.
  15 Ekim
  08:35

  Telefonum 24 saat açık ulaşmak isteyen ulaşabilir yeter ki isteyin. Sizin kadar düzembaz firma görmedim hepiniz aynısınız işinizi görene kadar işiniz bittimi ulaşamazsınız ulaşılamazsınız. Telefonum hala açılmadı.

 • Adem E.
  15 Ekim
  08:33

  Telefonum 24 saat açık ulaşmak isteyen ulaşabilir yeter ki isteyin. Sizin kadar düzembaz firma görmedim hepiniz aynısınız işinizi görene kadar işiniz bittimi ulaşamazsınız ulaşılamazsınız.

 • 12 Ekim
  11:39

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Adem E.
  10 Ekim
  12:47

  bir aydır bilgiyi veremediniz. ne bilgisi vereceksiniz.

 • 10 Ekim
  11:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE