Superonline Acelem Var Sorun Çözülmüyor!

Şerife Y. |

İnternet 5 gündür yok. 48 saat dendi daha bekliyoruz. Bilgi değil net zaman istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerife Y.
  05 Şubat
  11:25

  Sorun tamamen kendi param ve kendi çabamla giderilmiştir. Hat yok diyerek bir hafta bekletildik. Kendimiz artık gelen giden olmayınca elektrikçi çağırıp iki dakika da hallettik. Olan hatta, hat bozuk yeni hat çekilecek diye beklettiler. Saha elemanları yok. Topu telekom'a atıyorlar zaman kazanmaya çalışıyorlar ve sen kafayı yiyip kendin sorunu hallediyorsun.

 • 04 Şubat
  14:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.02.2016 14:20 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Şubat
  15:43

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE