Superonline Abonelik Yenileme.

Tuncay T. |

01.07.2016 tarihinde Superonline müşteri hizmetleri tarafından arandım. 14 Ağustos'ta sözleşmenin biteceğini yenilemek isteyip istemediğimi sordu. Yenileyelim dedim. Kampanya detaylarını söylediler. Ben de yeni kampanyayı kabul ettim. Yeni kampanyada bazı kanalların olmayacağı da bana söylendi. Telefonu kapattık. Sonra benim belgesel kanallarımın kapandığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda yeni kampanyadan dolayı olduğunu söylediler. Şartları kabul ettiğimi söylediler. Burada benim 45 günlük hak kaybım oluştu. Ama kabul etmiyorlar. Ben yeni kampanyayı 14 Ağustos' tan sonra devreye girecek diye kabul ettim. Bana açık açık aynı gün geçerli olacağı söylenmedi.

Etiketler :

Taahhüde Aykırı Zam Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  18:00

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.07.2016 17:57’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Temmuz
  13:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE