Superonline Abonelik Taşıma Sorunu.

Şeyhmus Y. |

Türkiye'nin en işlek yerlerinden biri olan İstanbul Fatih gibi bir yerde oturuyorum, yaklaşık 1 aydan fazladır Superonline aboneliğine taşınmak için başvuru yapmama rağmen hala internetim taşınmadı. Birkaç günde bir aynı mesajlar gönderiliyor "Abonelik işlemleriniz için binanızda gerekli kontroller yapılacaktır" tarzı fakat sonrasında hiçbir şey yapılmıyor. Defalarca müşteri hizmetlerini arıyorum ve her seferinde değişik biriyle görüşüyorum ve bana deniyor ki size en kısa sürede dönüş yapılacak ve internetiniz bağlanacak deniyor ama sonrası tam bir fiyasko. İşin tuhaf tarafı daha sonra bana herhangi bir dönüş de yapılmıyor. Kardeşim yapmayacaksanız söyleyin, insanları oyalayarak hem zaman kaybı hem de işini gücünü boşa harcamayın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  08:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.09.2016 16:29’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Şeyhmus Y.
  30 Eylül
  18:24

  Burada yazdıkları mesaja bakmayınız yine dönüş yapmadılar maalesef bende Superonline başvurumu kendim arayarak iptal ettim

 • Şeyhmus Y.
  30 Eylül
  18:22

  Burada yazdıkları mesaja bakmayınız yine dönüş yapmadılar maalesef

 • 27 Eylül
  09:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE