Superonline Abonelik Kapatılmasına Rağmen Fatura Kesmeye Devam Ediliyor.

Cihat D. |

Superonline hattımı defalarca uğraşmama rağmen kapattırdım. Fakat kapatmama rağmen tarafıma fatura kesilmeye devam ediliyor. Öncesinde de defalarca kapatmaya uğraştım. Bu nasıl iştir ki daha şebekeyi bile sağlayamadığı yere fatura kesmeye devam ediyor. Bırakın şebekeyi aboneliğimi kapattırmıştım daha ne diye bana fatura kesiliyor. Böyle saçmalığı hiçbir yerde yaşamadım, böyle olayı hiçbir firmada görmedim. Bu sıkıntının halledilmesini istiyorum ve Superonline firması ile hayatım boyunca muhatap olmak istemiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  15:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.07.2016 14:41’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Temmuz
  12:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE