07 Kasım 2013

Superonline Abonelik İptalini Yapmıyor!

Yaklaşık 9 aydır kullandığım Superonline internetini yeni taşındığım evde Superonline alt yapısı bulunmadığı için başvuruda bulunup iptal etmek istedim. İlgili birimi arayıp durumu izah ettim. Ancak bana iptal edersem 750 TL civarında bir ücret ödeyeceğimi söylediler.

3 aydır kullanamadığım internete toplamda 150 TL ücret ödedim. Defalarca arayıp kullanamadığımı ve iptal etmek istediğimi söyledim.Fakat iptal edemedim. Türkiye'de hangi firmanın taahhüt bozma bedeli 750 TL civarındadır. Bunca şeyden sonra internetim iptal edilip, kullanmadan ödediğim 3 aylık fatura bedeli iade edilmezse yasal yollardan hakkımı arayacağım.

İlker 88 Okunma

Cevaplar

  • İlker18 Kasım 2013

    Mağduriyetim hala giderilmedi, 750 TL cayma bedelinin Digitürk'ten dolayı olduğunu bahane ederek konuyu kapattılar.

  • İlker10 Kasım 2013

    Müşteri hizmetleri telefonla arayarak, cayma bedelinin Süperonline ile birlikte kullandığım Digitürk'ten dolayı bu kadar fazla olduğunu söyledi. Zaten süresi bitmiş olan Digitürk'ün aylık ödemeleri 13 TL civarındaydı. Nasıl oluyorda kullandığım ve süresi biten bir abonelik için 750 TL cayma bedeli isteniyor?

  • Superonline Temsilcisi07 Kasım 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön