Superonline Abonelik İptalini Yapmıyor!

İlker S. |

Yaklaşık 9 aydır kullandığım Superonline internetini yeni taşındığım evde Superonline alt yapısı bulunmadığı için başvuruda bulunup iptal etmek istedim. İlgili birimi arayıp durumu izah ettim. Ancak bana iptal edersem 750 TL civarında bir ücret ödeyeceğimi söylediler.

3 aydır kullanamadığım internete toplamda 150 TL ücret ödedim. Defalarca arayıp kullanamadığımı ve iptal etmek istediğimi söyledim.Fakat iptal edemedim. Türkiye'de hangi firmanın taahhüt bozma bedeli 750 TL civarındadır. Bunca şeyden sonra internetim iptal edilip, kullanmadan ödediğim 3 aylık fatura bedeli iade edilmezse yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker S.
  18 Kasım
  13:14

  Mağduriyetim hala giderilmedi, 750 TL cayma bedelinin Digitürk\'ten dolayı olduğunu bahane ederek konuyu kapattılar.

 • İlker S.
  10 Kasım
  11:18

  Müşteri hizmetleri telefonla arayarak, cayma bedelinin Süperonline ile birlikte kullandığım Digitürk\'ten dolayı bu kadar fazla olduğunu söyledi. Zaten süresi bitmiş olan Digitürk\'ün aylık ödemeleri 13 TL civarındaydı. Nasıl oluyorda kullandığım ve süresi biten bir abonelik için 750 TL cayma bedeli isteniyor?

 • 07 Kasım
  15:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE