Superonline Abonelik İptalini Kabul Etmiyorlar.

Mert S. |

Taahhüdü biten Superonline internet hizmetimin aboneliğimi iptal etmek istediğimi bildirdim. Bulunduğum ilde Superonline bayisi olmadığı için faks ile aboneliğimi iptal ettirebileceğimi söylediler. 2 gün önce sabah 3 tane öğleden sonra da 2 tane olmak üzere abonelik iptali ile ilgili toplam 5 tane faks gönderdim ne olur ne olmaz diye hepsinde de gönderildiğine dair elimde kağıt var. Bugün aradığımda yolladığım faksların ellerine ulaşmadığını tekrar yollamamı söylediler. Sanırım iptal talebimi dikkate almamak için bir yüzyıl daha aynı yalanı söyleyecekler hayatımda müşteriyi sıkıntıya sokmak için her şeyi yapan bir firmayı da daha önce hiç görmedim. Superonline pişmanlıktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.11.2015 12:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Kasım
  09:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE