Superonline Abonelik İptalini Gerçekleştirmedi!

Serhan H. |

Yurt dışında yaşamam sebebi ile Superonline internet abonelik hesabımın kapatılması için Ağustos ayında başvuruda bulundum. Bana abonelik işlemimin tamamlanabilmesi için abonelik merkezine gitmem gerektiği söylendi. Kendilerine fiziksel olarak abonelik merkezinde bulunamayacağımı yurt dışında yaşadığımı anlattım.

Birkaç kere müşteri hizmetlerini arayarak abonelik işletimin kapatılmasını talep ettim. Halen kullanmadığım internet servisi için faturalandırılıyorum. Superonline bu haksız kazancına söyleyecek kelime bulamamaktayım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan H.
  15 Kasım
  06:21

  Musteri hizmetlerini bir kere daha aradim. Iptal birimine yonlendirdiler. Agustos ayindan beri hala bir cozum uretemediler. Bugunde yazili olarak basvuruda bulunmam gerektigi soylendi. Birimlerin birbirleri arasindaki iletisimleri sifir. Iyi firma cozum uretebilen musteri memnuniyetini son ana kadar tasiyabilen firmadir. Kesinlikle Superonline dan hizmet almanizi tavsiye etmiyorum.

 • 05 Kasım
  15:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE