Superonline Abonelik İptalinde Zorluk Çıkarıyor!

Serdar Y. |

Firmanın müşteri hizmetlerini aradım internet aboneliğimin iptalini bildirdim. Her bölgede bayisi olmadığı için gidip iptal edemiyorum. Veya faks çekmem gerekmiş. Teknoloji çağında her işlemi telefondan hallederken firma iptal olmaması için zorluk çıkarıyor.

Ben interneti alırken kimse faks veya gelin demedi geldiler ve sözleşmeyi imzaladım modemide bağladılar iptal ettirmek iş dedim ise bana zorluk çıkarıyorlar böyle bir kurumsal firmanın saçmaca uygulamalarından şikayetçiyim. İnternetimin iptal edilmesini tekrardan bildiriyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  09:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 06.11.2015 18:53 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Kasım
  09:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE