Superonline Abonelik İptalinde Sorun Yaşıyoruz!

Ahmet Ü. |

Yaklaşık 5-6 yıldır Superonline kullanıcısıydık. 3 ay önce internet nakili gerçekleştirdik ama altyapımız fiber olduğu için sorun yaşadık. Superonline'de ise bulunduğumuz yerde fiber hatlarının olmadığı öğrenince iptal talebi verdik.Gerekli belgeleri 3-4 kere faks ve defalarca mail attık ama temsilcilerden birisi hiçbirisi görünmüyor diyor birisi görünüyor ama işlem devam ediyor diyor vs. her birisi farklı bir şeyler söylüyor.

Müşteri temsilcilerinin hiçbiri işini yapmıyor. 03.12.2013 tarihinde sözleşme feshi oldu ama aboneliğimiz gözüküyormuş. Bu yüzden de yeni internet başvurusu yapamıyoruz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ü.
  16 Aralık
  16:13

  Merhabalar ,
  Şikayetimizi belirtmemizin ardından 12 gün geçti ama bu aboneliğimizin Superonline'da gözükmesi nedeniyle sorunumuz devam ediyor.Konuyla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor bize."Bekleyin." cümlesinden başka bir yanıt alamıyoruz temsilcilerden. Söz konusu 3,5 aydır internet sorunumuz olunca haliyle sabrımız tükenmiş durumda. Hala bir çözüme ulaşmış değiliz.

  İlginiz için teşekkürler.

 • 05 Aralık
  10:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE