11 Şubat 2014

Superonline Abonelik İptali Sürecinde Beni Yıprattı

Kurumunuzun teklifi üzerine paket kampanyanızdan haberdar edildim. İki ayı sizin önerdiğiniz paketi kulandım. Lakin kulanmış olduğum diğer firma paketimin anlaşması bitmeden bana bitti denmesi ve bunun üzerine açıklanmış olduğu kampanyanın ekşi taraflarını fark etmem ile kurumunuza anlaşmanın feshi için 27,01,2014 tarihinde dilekçe yazdım. Modeminizi teslim ettim. Bunun üzerine geçen her gün telefon ile iptali için neredeyse tüm elemanlarınızla muhatap oldum.

Fakat hala bir sonuca varamamakla birlikte, telefonda oradan oraya aktarıldım. Dakikalarca hatta bekletildim. Hem maddi hem manevi yıprandığımı bildirir, bu hususta en kısa sürede bir çözüm bulunmazsa bunu hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Mahmut 42 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön