Superonline Abonelik İptali Gerçekleşmiyor.

Mustafa U. |

Bundan yaklaşık 3 ay önce şirketimiz için internet hattı ve telefon hatları bunun yanı sıra akıllı faks olsun istedik. Ancak gelen satış temsilcisi işlemleri tamamen yanlış yapıp tüm hatlarımızın susmasına neden oldu. 10 gün boyunca telefonlarımız ve faks hattımız çalmadı ve bizde arayamadık. Tüm yurt içi ve yurt dışı görüşmelerimiz kesildi. İhracatlarımız ve ithalatlarımız konusunda maddi ve prestij kaybı yaşadık.

Sonra Şengüller KÇM'deki arkadaşa biz bu işlemleri iptal ediyoruz dedik oda gelip iptal edilmiştir. Tamam diyerek ofisimizi terketti modemi de bizden alacaklarını iletti. Alınmadı ve aboneliğimiz iptal edilmemiş ve fatura gelmekte. Çıkan hiçbir faturayı kabul etmiyoruz. Şikayetçiyiz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  08 Eylül
  12:36

  Sayın Yetkili,
  Şikayetvar.com web sitesi üzerinden şikayetimizi bildirmeden önce birkaç kez call center üzerinden durumu bildirmemize rağmen, kesin çözümü siteniz üzerinden yaptığımız başvuru sonucunda aldık.

 • 03 Eylül
  11:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE