Superonline Abonelik İptali.

Muhsin S. |

Aboneliğimi iptal ettirmek için 25.02.2016 tarihinde Superonline firmasını aradım taahhüdüm 28.02.2016 sonlanacağından dolayı aynı gün aramamı söylediler, 28.02 pazar günü Superonline aradığımda telefondan iptal işlemlerinin yapılmadığını Superonline bayisine gitmem gerektiğini söylediler pazar günü kapalı olduğu için bu işlemleri pazartesi yapabileceğimi söylediler. Neden abone merkezine gitmem gerektiğini sorduğumda mantıklı bir cevap veremeyen firma prosedür, imzanız gerekli demekle yetindi. Telefon aracılığı ile bana kampanya satmaya çalışan tarifelerim de istediği değişikliği yapan taahhüdüm bittiğinde bana taahhüt yapan bu firma telefonda iptal işlemimi yapamaması bana çok saçma geliyor. Yıllardır kullandığım Superonline alt yapısından taşındığım yerde fiber olmadığı için vazgeçmek deyim. Keşke beni bu kadar uğraştırmadan sorunumu çözümü ulaştırsalardı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin S.
  14 Mart
  19:55

  11.03.2016 tarihi itibari ile tarafınıza yazılı iptal dilekçemi faks çekerek göndermeme rağmen iptal işlemini gerçekleştirmediniz. Kullanmadığım internet hattı için ücret almaya devam ediyorsunuz konuyu hala inceliyorsunuz sanırım.

 • 11 Mart
  17:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.03.2016 17:00’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Mart
  14:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE