Superonline Abonelik İptali..

Necat K. |

Abonesi olduğum Superonline iptal işlemi için karşılaştığım zorlukları kesinlikle her türlü yasal ortam da takip edeceğim. Aboneliğimin derhal iptalini tekrar rica ediyorum. Çok yoruldum... . Müşteri No: 52096380

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necat K.
  25 Kasım
  11:06

  Turkcell Superonline Ankara yetkili servisi ulubay bilişime 09.11 2015 tarihinde yazılı başvuru ile Necat Kılınçoğlu Müşteri No. 52096380 ikili paket (Telefon+Internet) aboneliğimin iptali istenmiştir. On beş günlük sürede nasıl bir uygulama ise Telefon kısmı iptal ve telekom'a geçmiş ancak Ticari Ahlak nasıl bir şeyse internet halen iptal edilmemiştir. Necat Kılınçoğlu olarak ilk sözleşmenin haricinde ilgili şirketle kesinlikle hiçbir görüşmem olmamıştır. On beş gündür aboneliğim iptal edilmeyerek suç işlenmektedir. Aboneliğin derhal iptal edilerek varsa şirketin yasal haklarını kullanabileceğine bilgi edilmesini, tarafımdan Tüketici Mahkemesine gidilecektir.

 • 14 Kasım
  13:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE