Superonline Abonelik İptal Edildikten Sonra İki Aylık Fatura Geldi!

Emel U. |

Üyelik iptali için binbir zorluk çektikten sonra üyeliğimi iptal ettirdim, daha doğrusu ettiğimi sanıyordum. İki ay geçtikten sonra, iki aylık fatura gönderiyorsunuz. "Kalite standartları gereği"
kaydettiğiniz müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmeyi incelerseniz iptali karşılıklı onayladığımızı görebilirsiniz. Bu neyin faturası şu an? Yeter artık bu üyelikten çektiğim! Bundan sonra asla bu firmayı kimseye önermeyeceğim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  16:00

  Şikayetinizin çözümü için verdiğiniz irtibat numaralarını aradık ancak ulaşamadık. İrtibat numaralarınızı  kontrol ederek size ulaşabileceğimiz güncel bir numara iletebilir misiniz?

 • Emel U.
  07 Mayıs
  19:12

  Daha önce iletisim adresimin degistigini bana yurtdisi numaramdan ulasilabilecegine dair bilgilendirmistim. Abonelik iptalimi istediğim, iletisim adresimi de iceren, bir faks, hizmet@superonline.net mail adresine de defalarca mail atmistim.
  Incelemelerinizi bu yonde yaparsaniz ulasabilirsiz.
  Saygilar!

 • 06 Mayıs
  14:03

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 04 Mayıs
  17:51

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 04.05.2016 17:51'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 04 Mayıs
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE