Superonline Aboneliğimi İptal Etmeyip Her Ay Fatura Yansıtıyor.

Tarık Y. |

Ben bu kadar kötü bir firma görmedim. Beylikdüzü fiber internetimi dükkanı kapamam sebebi ile Zeytinburnu semtindeki evime yalın ADSL olarak taşıdım. 5 ay boyunca altyapı sorunu dediler internetimi bağlayamadılar. İnterneti kapattırmak için bayiye gittim biz yapmıyoruz dediler. Müşteri hizmetlerini aradım bayiye yönlendirdiler. Resmen dalga geçiyorlar. Faks yolladım kapatılması için yine olmadı. Şikayet yazdım 3 gün sonra aradılar iptal ettiler sözde ay sonu yine faturam geldi. Hadi ilk ay yarım faturadır dedim baktım her ay yeniden fatura geliyor. Bu kadar kötü bir firmayla uğraştığıma pişman oldum. Gereği yapılsın lütfen.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık Y.
  14 Eylül
  12:22

  Hala işlem yapmıyorlar ve iptal birimi telefonlara cevap bile vermiyor. Yazıklar olsun böyle firmaya. Tez zamanda batarsınız inşallah. Herkes aynı şikayeti yapmış iptal etmeyip fatura yansıtıyorlarmış şerefsizler.

 • Tarık Y.
  12 Eylül
  13:28

  Ben böyle bir saçmalık görmedim hayatımda. Telefon edip faks yollayın dediler iptal için. Yolladım 2 gün sonra aradım gelmemiş ve ertesi gün arayıp kontrol etmeniz gerekiyordu dediler. Mail atın dediler mail attım. 1 gün sonra aradım gelmedi 48 saat sonra arayın dediler. Ben hayatımda böyle disiplinsiz ve sorumsuz bir firma görmedim. Hala fatura yansıtılıp ücret alınmaya devam ediliyor. Dava edeceğim bu firmayı. Ve eşimin üzerine olan diğer abonelikleri de iptal ettireceğim.

 • 08 Eylül
  14:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE