20 Mart 2015

Superonline Aboneliğim Habersiz Sonlandırılmış!

Yıllardır yaklaşık 7-8 yıllık müşterinizim ve ben bir şirketin bu kadar kolay bir aboneyi iptal ettiğini görmedim. Turkcell TV bağlattım ve 7 gün içinde arayarak iptalini istedim şubeye gidilip modem bırakılsın dendi gidip bıraktım ve akşam Superonline kapandı.

Müşteri hizmetlerini arayıp sordum ve yanlışlık yapılmış yeniden başlatılacak işleminiz kusura bakmayın dendi. Yetkili biriyle görüşmek istiyorum dedim ve yetkilinin yapacağı bir şey yok hanımefendi dediler.

Sizin yanlışınız yüzünden internetimiz den olduk ve yeniden kayıt açmam gerekiyormuş yazık ya bu yapılan, gerçekten yanlış yapıp bu kadar rahat olan bir şirket görmedim. Müşteri kaybettiniz ve elemanlarınız gereksiz ve çok rahat.

Öykü 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi20 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 20.03.2015 12:47:50 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Turkcell TV Temsilcisi20 Mart 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön