Superonline Abone Sahibi Olmadığım İçin Bilgi Vermedi.

Ferhat Ş. |

2011 yılında fiber internet abonesi oldum. Abonelik annemin üzerine ama tüm evrakları ben imzaladım, hiçbir sorun çıkmadı, bu zamana kadar da sorunsuz şekilde kullandım. Ay sonu itibari ile 24 aylık taahhüt sürem doluyor. Bu evi sattığım için iptal bilgisi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Abone sahibi olması gerekiyor dediler. İptal için aradığımda yanımda olur dedim. Ben sade bilgi almak istediğimi belirttim. Abone sahibi olmadan bilgi de verilmiyormuş. İyide bu zamana kadar abonelik işlemlerinde abone sahibine gerek yoktu, sade bilgi almak için mi gerek var? Her şey legal, bu mu illegal olan anlayamadım. Madem bu kadar kurallara göre hareket ediliyor abone nasıl olundu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  18:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.10.2016 18:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Ekim
  11:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE