Superonline Abone Nakil İşlemi..

Yasir Ç. |

25.01.2016 tarihinde Superonline aboneliğimi yeni adresime nakil edil edilmesini istedim. Yaklaşık 25 müşteri temsilcisi ile görüşmem sonucunda. Eski aboneliğimin iptal edilip yeni fiber kampanyasından başvuruyu firma kendisi gerçekleştirip bana da bilgi vererek aboneliğin başlayacağını taahhüt ettiler ve taahhüt yerine getirmediği.

Üstüne 04.03.2016 tarihinde bana 600 TL fatura göndermişler. Kesinlikle bu firma ile çalışmayın. Müşteri memnuniyetini yok. Müşteri temsilcisi olarak tanımlanan insanlar hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Ben bu fatura ile savcılığa suç duyurusunda bulunacağım ve hukuk çerçevesinde bu firmadan hakkımı alacağım. Her firma taahhüt ettiğini yerine getirmekle sorumludur. Tüm tüketici hakları bu konu üzerine.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  14:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.03.2016 14:09’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Mart
  13:41

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE