Superonline 7 İş Gününde Tamamlanmayan Nakil İşlemleri!

Eren M. |

En geç 7 iş günü içerisinde gerçekleşeceği bildirildiği halde 13. Ekim'de verdiğim nakil işlemi için herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca Bana Hizmet Sağlayamama nedeni olarak Türk Telekom'un Superonline ile irtibata geçmemesini bahane ediyorsunuz.

Bana internet hizmeti sağlayamayan Superonline'a Sözleşmemi fesih etmek istediğimi bildirdiğimde ise bana sözleşmeyi fesih bedeli ödemem gerektiğini bildiriyorlar. Siz sözleşmenizde yerine getirmeyi taahhüt ettiğiniz maddeleri/hizmeti yerine getirememekte, ve haklı fesih talebime binaenhala bana fesih bedeli ödemem gerektiğini bildiriyorsunuz. Böyle bir durum kabul edilemez. Gereğinin ivedilikle yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren M.
  26 Ekim
  16:23

  Hala şikayetim ile ilgili hiç bir gelisme olmadı.

 • 23 Ekim
  14:43

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE