Superonline 7 Gün Geçmesine Rağmen Nakil Yapılmadı!

Orkun C. |

7 iş günü içerisinde nakil işlemi yapacağını söyleyen müşteri temsilcilerini 7 gün sonrasında ve öncesinde aramama rağmen bir türlü bağlattıramadım. Hakkım ne işe hukuki yollardan halledeceğim kendime çözüm arıyorum. Bu kadar kalitesiz TTNET alt yapılı yalın interneti olan adı ışık hızı internet ile anılan yeteneksiz bir firma. Hiç memnun değilim. Sözleşmem için katlanıyorum.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  11:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.01.2016 17:20’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Orkun C.
  16 Ocak
  12:23

  7 iş günü içerisinde nakil işlemi yapacağını söyleyen muateri temsilcilerini 7 gün sonrasında ve öncesinde aramama rağmen bir türlü bağlattıramadım. Hakkım ne işe hukuki yollardan halledeceğim kendime çözüm arıyorum. Bu kadar kalitesiz TTNET alt yapılı yalın interneti olan adı ışık hızı ınternet ile anılan beceriksiz bi firma. Hiç memnun değilim. Sözleşmem için katlanıyorum.

 • 13 Ocak
  15:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE