Superonline 63 Saattir İnternetsizim!

Erdem A. |

Yaklaşık 3 haftadır Superonline firmasından internet ve Turkcell TV hizmeti almaktayım, aslında alamamaktayım. Bu 3 haftadan beri 5 kere internet bağlantım kendiliğinden kesildi ve konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle görüştüm. Her seferinde de geçici çözümler ürettiler ve 3-4 gün sonra tekrar aynı arızayı verdi. Turkcell TV'de internet üzerinden olduğu için TV bile izleyemiyorum. Son internet bağlantım 17.12.2015 8.38'da tarihinde gitti ve hala internetim yok. Gözüken artık kimsede bir şey yapmıyor ve ben ay sonu geldiğinde alamadığım internetin parasını ödemek zorunda kalacağım. Bu nasıl hizmet? Bu nasıl destek? Bu nasıl bir sorumsuzluk? Sadece ürünü satmakla olmuyor!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem A.
  29 Aralık
  20:51

  Merhaba,
  izlenilen yanlış prosedurler yüzünden problemimin tespitini 10 gunde yapabilen, beni 10 gün boyunca internet ve televizyondan mahrum birakan, sözde kurumsal ama teknik anlamda amatör olan Superonline firmasina tesekkurlerimi iletiyorum.

 • 29 Aralık
  17:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.12.2015 17:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Aralık
  14:56

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 29.12.2015 14:55'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Erdem A.
  25 Aralık
  09:17

  Superonline a geçtiğimden beri ne interneti ne de Turkcell TV yi doğru düzgün kullanabiliyorum. Bir haftadır evimde ne televizyon izleyebiliyorum, ne de internetteki işlerimi halledebiliyorum. Sürekli çağrı merkezinden arayıp aynı soruları soruyorlar ve konu ile alakalı olmayan teknisyenleri gönderiyorlar. Sorduğunuzda da biz kurumsal bir firmayız prosedürlerimiz böyle diyorlar. O zaman bende soruyorum böyle kurumsal bir firma bir internet problemini bir haftadır neden çözemiyor? Bu bir haftadır yaşadığım mağduriyetimin hesabını kim verecek? Kimseye kesinlikle tavsiye etmiçeğim bir internet sağlayıcı firması Superonline!

 • Erdem A.
  21 Aralık
  10:02

  şu an itibariyle 98 saat oldu ve hiç bir gelisme yok. Hala internetsizim. En kısa sureden kastiniz nedir acaba? kaç gün ya da hafta suruyor? teşekkürler.

 • 21 Aralık
  09:29

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE