Superonline 6 Eylül'den Beri Nakil Bekliyorum!

Merve B. |

6 Eylül'den beri nakil işlemi için beklemekteyim, benden önceki kiracı aynı evde internetinizi kullanırken bana yok demeniz ayrı bir saçmalık! Bir yaşında bir oğlum var bakıcıyla oğlumu kameradan izlemekteyim, internet bağlamadığınız için izleyemiyorum! Bu öğlen oğlumun yanağı mordu bakıcı çarptığını söyledi sizin yüzünüzden izleyemiyorum, hastaneye gidip rapor aldım ve bununla ilgili mahkemeye başvuracağım gereken bütün haklarımı savunacağım, internet evimin içine kadar T***** tarafından çekildi sizin zahmet edip gelip modem takmanızı bekliyorum 26 gündür!

Her gün arayıp şikayet ediyorum ama daha zahmet edip çözüm birimi olarak beni arayıp gerekli onayları alıp internetimi aktif bile etmemişsiniz! Haklarımı sonuna kadar arayacağım bu uğurda ne kadar para kaybedip süre geçtiği umurumda bile olmayacak bugün bu iş çözülmezse oğlumun yanağının morluğunun hesabını mahkemede vereceksiniz!

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  11:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.10.2016 09:16’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ekim
  12:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE