Superonline 6 Aydır Yaşadığım Problem!

Kaan K. |

Öncelikle 1 senedir Superonline kullanıcısıyım ve 1 sene içerisinde internet nedir unuttum. Yaklaşık 6 aydır internet ile ilgili problemlerim var ve belkide günde yaklaşık 6 -7 kere Superonline müşteri hizmetlerine telefon ediyorum. Müşteri temsilcisi olduğunu iddia eden arkadaşlar sorunu geçiştirmek adına hesapta arıza kaydı açıyorlar ve 15 dakika sonra aranarak problemimin giderildiğini söylüyorlar fakat yarım saat sonra problemim aynı şekilde devam ediyor.

Gelelim problemime 6 aydır interneti verimli bir şekilde kullanamıyorum. Son 1 haftadır ise ne doğru düzgün internete bağlanabiliyorum veya bağlandığımda hatta kalabiliyorum. Maksimum 15 dakika içerisinde internet kopuyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan K.
  30 Aralık
  12:11

  Problem giderilememiştir. Konuyu çözmem adına hiçbir yaklaşımları yok. Süperonlinepişmanlıktır.

 • Kaan K.
  30 Aralık
  12:06

  Otomatik mesajı göndermekte geç kalmıyorsunuz. Fakat iş çözüme gelince hiçbir şey yok. Hala problemim devam ediyor 100 kez aramama rağmen arıza kaydı oluşturduk demekten başka bir şey yapılmıyor. Umarım okuyanlar bir kez daha düşünür. Superonline pişmanlıktır

 • 01 Aralık
  16:35

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"