20 Ekim 2016

Superonline 6 Aydır Kafasına Göre Fazla Ücret Kesiyor...

Mayıs sonundan beri gerek telefon gerek mail gerekse sizin aracılığınız ile defalarca şikayet etmeme rağmen ısrarla faturamda farklı kalemler ile ekstra tutarlar alınmaktadır. Telefon ile görüşmüş olduğum tüm müşteri temsilcileri farklı cevaplar vermekte sonuç itibari ile çözüme ulaşmamak bir yana ödemiş olduğum elimde dekontu olan haziran ayı tutarını dahi ödenmediğini iddia ediyor ve bunun her ay benden gecikme faizi alıyor mağdur olduğum yetmiyormuş gibi çoğu konuda da yalancı durumuna düşüyorum. Böyle büyük bir firmanın bu kadar basit bir konuyu çözebilecek bir çalışanı yok mu?

Mustafa 79 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa01 Aralık 2016

  Yazılan tarihte Fazla kesilen tutarların düzeltmesi nihayet yapılmış fakat Ödemiş olduğum haziran ayı faturam hala ödenmemiş olarak görünüyor ve üstüne hala her ay gecikme faizi alınıyor şikayetimdeki yazıyı eksik okudunuz sanırım. Ve yine yazılı olan mailinize bunu da birkaç kez yazdım burada yazdığınızın aynısını cevap yazıyorsunuz bu da işinizi düzgün yapmadığınızın ve okumadan geçiştirdiğinizin kanıtıdır.

 • Superonline Temsilcisi01 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.10.2016 15:47’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa30 Ekim 2016

  Bu kadar basit bir konuyu bile çözemeyen Superonline bu işi nasıl yapıyor inanamıyorum beni aradılar ısrarla haziran ayının bana fatura edilmediğini söylediler ve bende tüm faturalarla haziran ödememin dekontunu gönderdim daha önce ki gibi yine haklı olduğumu söylediler ama maalesef çözüm Yok hala. 6 ay oldu ve sorun devam ediyor.

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön