Superonline 50Mb Fiber Hız Yanıltmacası.

N.yiğit K. |

2 sefer arıza kaydı açmama rağmen hiçbir problem olmadığı yönünde bilgilendirilerek açtığım arıza kayıtları kapatıldı. Eve teknik servis geldi kendisi de gördü ve hiçbir değişiklik olmadı. Eve gelen teknik servis tüm bağlantıları kontrol etti, modem değiştirerek de denedi ve hiçbir sonuca ulaşılmadı. İnternet hızım 12mb download hızı üzerine hiçbir şekilde çıkmamakla birlikte (eve gelen teknik servis personelinin de test ettiği hız budur) Superonline inatla hiçbir problemin olmadığı konusunda bilgilendirme yapıyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  00:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.06.2016 21:08’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Mayıs
  10:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE