Superonline 50 Mbps Parası Ödeyip 10 Mbps Hizmeti Almak!

Cengiz D. |

3-4 haftadır internet hızı yerlerde sürünüyor. Teknik ekip arayıp ilgilenmiyor. Zorla eve ekip getirtiyorum onlar da birşey yapamıyor. Bir daha asla Superonline'dan hizmet almam.Fiber internet parası ödeyip adsl hizmeti alıyoruz. İlgi alaka sıfır, hizmet sıfır, adam kandırma, "efendim o hızlar noirmaldir" demek gırla. Adamların bant genişliği yok, paylaştırıp duruyorlar, fiber hizmeti vermeye kalkıp adam kandırıyorlar, madem 50 mbps vermeyeceksin niye ayda 60 tl alıp adsl hizmeti veriyorsunuz?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz D.
  09 Eylül
  14:12

  BİR DAHA ASLA SUPERONLINE İLE ÇALIŞMAM. ÇALIŞTIRMAM!!

 • Cengiz D.
  09 Eylül
  14:11

  Sorun hala çözülmediği gibi teknik ekip hatta yöneticileri bile başka ekip göndereceğiz deyip aynı ekibi tekrar tekrar gönderiyor. İnternet hızı 3 MBps'a kadar düştü. OKUYANLARA TAVSİYEMDİR. SAKIN SUPERONLINE İLE UZUN SÜRELİ ANLAŞMA YAPMAYIN YANARSINIZ. NASIL OLSA ANLAŞMA VAR DİYEREK İSTEDİKLERİ ............'LERİ YAPIYORLAR!

 • 06 Eylül
  16:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE