Superonline 5 Aydır Çözülemeyen İnternet Problemi.

Tuncay E. |

Kurumsal Superonline abonesiyim. Abartısız son 5 aydır netimde sıkıntı var. Sürekli kopuyor, nette bir donma problemi, sayfayı açılacak diye bekle dur. Modemi kapat-aç yapıyoruz yarım saat normal çalışıyor, sonra yine aynı şekilde internet gitmiş. Cihazlar arızalıdır diye modem switchi spliteri değiştirdim. PC sayisini teke düşürdüm sorun yine aynı. Müşteri hizmetlerini arıyorum klasik soru cevaplar, işlemler, sonra arıza kaydı açılıyor gün içinde SMS' le bilgilendiriliyoruz sorun çözüldü diye problem de düzelme yok.

Son olarak bugün problemimizi Telekom ekibi çözmüş dendi, ama gelen bir ekip yok. Aboneliğimi iptal ettirmek istedim 530 TL cayma bedeli denildi. Sonuçta hizmetten memnun değilim ve alamadığım bir hizmete her ay 85 TL fatura ödüyorum. Hatta netimi kesmeden açma-kapama ücreti alıyorlar. 5 aylık ücretsiz kullanım talep ettim, hizmet alamadan kullanamadan ücret alıyorlar.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  07:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.08.2016 11:54’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Ağustos
  09:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE