Superonline 48 Saatte Çözülemeyen Modem Sorunu...

Deniz Ç. |

3 yıldan bu yana abonesi olduğum Superonline 48 saatten bu yana internet + ip TV hizmeti alamıyorum. Ve ayda 69,90 TL ücret ödüyorum! Acil olarak işlem oluşturarak modeme sinyal gelmediğini yeni tespit ediyor. Ve ekip yönlendirmesi yapacağını belirtiyor. Teknoloji çağında fiber internet sunan bir firma olarak modeme sinyal gelmediğini 46. saatte fark ediyor. Nasıl bir modemdir nasıl bir destek hizmetidir anlayamadım. İnternetim olmadığından dolayı 2 GB cep telefonuma internet tanımlaması yapıyor. Belki akıllı telefon kullanmıyorum! Ek paket gönderilene kadar teknik destek verilse daha kıymetli olacaktır. 48 saattir evimde Superonline sayesinde ne internetin var ne de televizyonum. Superonline'nin sorumsuzluğu nedeniyle 100 TL vererek uydu cihazı almak zorunda mıyım! Ama ne yazık ki aldım. Superonline sağ olsun uydu cihazı sahibi yaptı beni 48 saatte çözülemeyen sorundan dolayı...

Etiketler :

Modem Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.10.2016 15:11’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Ekim
  09:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE