Superonline 46 Gündür İptal Edilemeyen İnternet..

Barış T. |

31 Aralık'ta iptali için Superonline'ı aradım. Faks çekmemi söylediler. Çektim. Olduğu halde tarih yok dediler, bir daha faks çektim. Beni arayıp sözlü teyit almaları gerekiyormuş aradılar meşguldüm. Bizi arayın aradık ulaşamadık diye SMS geldi. Aradım. Biz sizi iptal birimine aktaramıyoruz, onlar sizi tekrar arar dendi.

Bu durum 3 sefer farklı tarihlerde tekrarlandı. 4.'de aradım bu sefer iptal birimine aktardı. Sözlü teyit de aldı. Başka bir işlem var mı dedim. Yok, iptal işleminiz başladı dedi. (Yaklaşık 20 gün önce) Bugün aradım. Sizi arayıp ulaşamamışız, iptal teyidi yok dediler. İptal sürecini başlatın o zaman dedim.

Faturalarınız ödenmediğinden başlatamıyoruz dediler. 31 Aralık gününden beri 1 KB bile bir internet kullanımım yok, iptal etmiyorsunuz hem de fatura çıkarıp para istiyorsunuz. Bu hafta çözülmezse Pazartesi Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim, üstelik Turkcell çalışanıyım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  18:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.02.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 17 Şubat
  09:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE