31 Ekim 2016

Superonline 40 Lira Fazla Tahsil Edildi.

Kapıdan tanıtım ile evime gelen Turkcell Superonline çalışanı bana 4- 4'lük isimli kampanyayı tanıttı. İçinde ev interneti cep telefonu ücreti ve Turkcell TV olan bir kampanya. 25 eylül'de başvurumu aldı. Bana cep telefonu açısından bir zararım olmayacağını söyledi. Ama fatura gelince gördüm ki, 26 eylül'de başlayan kampanya aboneliğim 30'unda olan hesap kesimden önce olduğu için eski ve yeni cep telefonu ücretim aynı faturaya yansımış.

Başvurumu alan arkadaş bana bu bilgiyi verseydi 4 gün daha bekler,40 lira az öderdim. Bu resmen adam kandırmadır. Caymamam için bir an önce abone yapmak istedi sanırım. Konu ile ilgili 47***962 no. ile telefondan şikayet kaydı da oluşturdum. Sizin personelinizin eksik bilgilendirmesinden kaynaklı mağduriyetimin en kısa zamanda çözülmesini rica ederim. Abonelik işlemini yapan Ankara Çankaya'da fiber center isimli Turkcell Superonline bayisidir.

Eser 63 Okunma

Cevaplar

 • Eser 11 Kasım 2016

  Henüz bana dönüş yapılmadığını ve sorunumun çözülmediğini bildiririm. Aboneliğimi iptal etmek istediğimde de "24 ay taahhüt verdiğim için iptal durumunda 400 TL kurulum ve aktivasyon ücreti ödemem gerektiği" söylendi. Bana ücretsiz verilen cihazları kutuları ile hasarsız iade ettiğim halde 400 TL kurulum ücreti talep edilmesini de yeni abone olmak isteyenlerin bilgisine sunarım.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.10.2016 11:27’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Eser 31 Ekim 2016

  Bana yapılan dönüşte bayi ile görüşüldüğü ve tarafıma bilgi verildiği söylenmiş. Müşteri hizmetleri de bu ifadeye inanmıştır. Şimdi ben akıllara ve mantıklara sesleniyorum. Ben evimde halihazırda internet ve TV yayını var iken, bayi bana 3 gün beklerseniz çift fatura yansımaz dediği halde olsun sorun değil ben 40 lira fazla vereyim yeter ki Superonlin a biranönce geçeyim demiş olmalıyım. Yani eğer bayi bana bilgi verdiyse bu şekilde olmalı. Superonline bu senaryoya inanıyorsa adam kandırma suçuna onlar da ortak demektir. Sorunumun çözülmediğini bildiririm. Sakın önündeki Turkcell markasına aldanmayın derim.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön