Superonline 3 Yıllık Abonelik Habersiz Tek Taraflı Feshedildi

Nihat Aydın A. |

3 yıldır Superonline Fiber İnternet kullanıcısıyım. 21 Ay önce Superonline tarafından aranarak 2 yıllık sözleşmeli kampanyasını kabul ettim. Ancak işsizliğim nedeniyle (6 aydır işsizim) son 4 ay faturasını maalesef ödeyemedim. Tam bu hafta içinde ödeme yapacakken Superonline tarafından sadece basit bir sms ile sözleşmemin borcum nedeniyle tek taraflı fesih edildiğini öğrendim.

Telefonla hemen fatura birimini aradım. Sözleşme bitimine 3 ay kaldığı halde sözleşmeyi sanki ben fesih etmişim gibi tüm cayma bedelini de (480 TL) faturaya ekleyeceklerini öğrenince şoke oldum. Superonline gibi bir firmaya yakıştıramadım. İptal işlemini geri almıyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat Aydın A.
  03 Şubat
  13:02

  Arandım sadece yeni bir süreli sözleşme yapmam karşılığında bu ücretin düşeceği belirtildi. Mağduriyetim giderilmedi. Sistemin iptal ettiği aboneliği tekrar açamıyorlarmış. Yapacak bir şey yok ben bu ücreti bir kere öderim. Bir daha Superonline hayatımın hiçbir yerinde yok Türkcell de yok bitmiştir.

 • 02 Şubat
  23:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE