Superonline 3 Play Bayinizin Keyfiliği!

Gökhan E. |

İptal olan hizmetime bağlı modemi Seyrantepe'de bulunan Superonline bayisi olan 3 Play Bilişime 22 Ağustos 2015 tarihinde teslim ettim. Aradan geçen zamana rağmen modem hala bende görünüyor. 3 Play Bilişime telefonla ulaşmak mümkün değil.

Gidip kendilerine sorduğumuzda da "unutmuşuz" iletiriz gibi profesyonellik dışı geçiştirici cevaplar aldık.

Böyle bir firmanın böyle bir bayii ile çalışması inanılmaz. Eğer para cezası gelirse modemi teslim etmediniz diye gerekli adli işlemleri başlatacağım Sayın Superonline.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan E.
  09 Eylül
  11:24

  Bakın sorunu çözdük dediniz ama hala sorunum devam ediyor. Yeni bir hizmet alamıyorum. 3 Play Bilişim isimli bayinize modemi teslim etmeme rağmen modem sistemde hala üzerimde görünüyor.
  Yeter yahuu!

  Dün defalarca konuştum. İlla gidip bu bayide kavga mı edeyim. Çözün şunu yeter!

 • 08 Eylül
  19:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.09.2015 19:09:52 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Eylül
  10:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE